Rodzinna Majówka z atrakcjami

W czwartek, 3 maja w Przasnyszu odbędzie się rodzinne biesiadowanie połączone z obchodami historycznego dnia. Uroczystości związane ze świętem uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpocznie się o godz. 10 w Kościele Farnym, a następnie odbędzie się rodzinny piknik z licznymi atrakcjami.

Obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbędą się w Kościele Farnym w Przasnyszu od godz. 10. W programie przewidziano uroczystą mszę świętą, po której odbędzie się przemarsz delegacji na Rynek, gdzie odbędą się wystąpienia okolicznościowe oraz apel pamięci. Pod koniec uroczystości wystąpi orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

Z kolei majówka w Parku Miejskim rozpocznie się o godz. 15. W programie przewidziano m.in. występy artystyczne dzieci i młodzieży z Miejskiego Domu Kultury, wiosenne zabawy z grupą Live Events, gry "Power of Tower" i "Pajęcza sieć", zabawy na dmuchańcach, warsztaty rękodzieła i z masy solnej oraz malowanie twarzy. Nie zabraknie również dobrego jedzenia przy grillu i maczance. Dorośli będą mieli okazję bawić się przy dźwiękach muzyki DJ'a. Swój sprzęt zaprezentuje również policja i wojsko, a straż pożarna pokaże, jak wygląda ratownictwo wodne.

dodany 2018-04-19 11:38 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją