Przebadaj się!

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu informuje, o możliwości bezpłatnego przebadania się. Darmowe badania profilaktyczne wykonywane w szpitalu obejmują:

- Wykrywanie Raka Piersi,

- Populacyjny Program Wykrywania Raka Szyjki Macicy.

Program polecany jest szczególnie kobietom w wieku 50-69 lat, które powinny poddać się badaniu mammograficznemu w Pracowni Mammograficznej mieszczącej się w Szpitalu na ul. Sadowej 9, Dział RTG, II piętro. Badania odbywają się w poniedziałki w godzinach 9.00-14.00. Zapisy na badania - codziennie, tel. kontaktowy 029 75 34 344.

Wszystkie kobiety w wieku 25 do 59 lat serdecznie zapraszamy do wykonania badań cytologicznych w ramach programu raka szyjki macicy. Zapisy odbywają się codziennie w poradni położniczo - ginekologicznej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 lub telefonicznie pod nr 029 75 34 404.

dodany 2011-04-12 14:32 przez iwona.kaminska

źródło: UM Przasnysz/własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją