Expansion Manager

Dla jednej z prężnie rozwijających się firm, wprowadzającej nowoczesny koncept usług fitness dla Klientów indywidualnych, poszukujemy obecnie wysoce zmotywowanej, entuzjastycznej oraz kreatywnej osoby na stanowisko Expansion Managera, która dołączy do zespołu ekspansji w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie atrakcyjnych ofert wynajmu lokali usługowych na wybranym terenie oraz analiza i ocena potencjału wyszukanych lokalizacji
  • Badanie stanu formalno-prawnego nieruchomości na podstawie dokumentacji prawnej, planistycznej i technicznej
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Prowadzenie negocjacji umów najmu
  • Expansion Manager będzie współpracował z architektami, urzędami i konsultantami.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji warunków oraz treści umów najmu
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości komercyjnych
  • Umiejętności i wiedza techniczna z zakresu prac budowlano remontowych będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży
  • Minimum trzyletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
  • Interesującą pracę w środowisku międzynarodowym
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, że nadesłane aplikacje spływają bezpośrednio do naszego Klienta. Firma HRK S.A. nie prowadzi procesu rekrutacji na powyższe stanowisko, nie dokonuje żadnej selekcji dokumentów i nie jest administratorem w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Rola HRK S.A. ogranicza się wyłącznie do publikacji powyższej oferty pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Zapoznałem się z informacją